GIĘCIE BLACH

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Wyginanie blachy

Gięcie blach na prasach krawędziowych to technologia stanowiąca kolejny krok w przetwórstwie stali po wycięciu laserem. Posiadamy prasy krawędziowe o nacisku do 250 ton. Możemy wykonać gięcia do 4m długości. W zależności od długości linii gięcia maksymalna grubość giętych blach wynosi 12 mm. Proces gięcia na prasie krawędziowej w połączeniu z cięciem laserowym daje możliwość bardziej kompleksowej obsługi naszych klientów. Wycięte laserowo i gięte detale charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz wysoką powtarzalnością kształtów. Zastosowana technologia dynamicznej kompensacji strzałki ugięcia, pozwala na wysoką precyzję i powtarzalność kształtów zarówno dla krótkich serii jak i dużych zleceń. Zlecając naszej firmie zaginanie blach możesz więc być spokojny o końcową jakość produktu. Doświadczeni inżynierowie wiedzą bowiem, jak wykorzystać w pełni możliwości naszego nowoczesnego parku maszyn. Pracownicy INTECHSTAL korzystają z zaawansowanych metod programowania, by proces gięcia stali CNC przyniósł pożądane efekty.

Gięcie na prasie krawędziowej

Wykonujemy gięcie na prasach krawędziowych o maksymalnym prześwicie wynoszącym 840 mm i skoku 430 mm. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez lata działalności jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym realizacjom. Do tej pory wykonywaliśmy elementy dla takich branż, jak maszynowa, budowlana, petrochemiczna, czy rolnicza. Jeśli więc szukasz firmy, która wykona dla Ciebie usługi gięcia blach, zgłoś się do nas. Profesjonalne podejście do klienta i szybka realizacja zlecenia to nasze motto. Umożliwiają nam to nowoczesne maszyny oraz wykwalifikowana kadra pracownicza. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące realizacji zlecenia czy procesu cięcia oraz gięcia blach. Liczymy na udaną i owocną współpracę.

Wyginanie blachy

Gięcie blach na prasach krawędziowych to technologia stanowiąca kolejny krok w przetwórstwie stali po wycięciu laserem. Posiadamy prasy krawędziowe o nacisku do 250 ton. Możemy wykonać gięcia do 4m długości. W zależności od długości linii gięcia maksymalna grubość giętych blach wynosi 12 mm. Proces gięcia na prasie krawędziowej w połączeniu z cięciem laserowym daje możliwość bardziej kompleksowej obsługi naszych klientów.

Gięcie blach - wysoka precyzja i powtarzalność

Wycięte laserowo i gięte detale charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz wysoką powtarzalnością kształtów. Zastosowana technologia dynamicznej kompensacji strzałki ugięcia, pozwala na wysoką precyzję i powtarzalność kształtów zarówno dla krótkich serii jak i dużych zleceń. Zlecając naszej firmie zaginanie blach możesz więc być spokojny o końcową jakość produktu. Doświadczeni inżynierowie wiedzą bowiem, jak wykorzystać w pełni możliwości naszego nowoczesnego parku maszyn. Pracownicy INTECHSTAL korzystają z zaawansowanych metod programowania, by proces gięcia stali CNC przyniósł pożądane efekty.

Gięcie na prasie krawędziowej - wysokiej klasy usługi gięcia blach

Wykonujemy gięcie na prasach krawędziowych o maksymalnym prześwicie wynoszącym 840 mm i skoku 430 mm. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez lata działalności jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym realizacjom. Do tej pory wykonywaliśmy elementy dla takich branż, jak maszynowa, budowlana, petrochemiczna, czy rolnicza. Jeśli więc szukasz firmy, która wykona dla Ciebie usługi gięcia blach, zgłoś się do nas.

Gięcie blachy - perfekcyjny kształt i szybka realizacja

Profesjonalne podejście do klienta i szybka realizacja zlecenia to nasze motto. Umożliwiają nam to nowoczesne maszyny oraz wykwalifikowana kadra pracownicza. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące realizacji zlecenia czy procesu cięcia oraz gięcia blach. Liczymy na udaną i owocną współpracę.

Dlaczego my?

Nowoczesny park maszynowy

Szerokie możliwości technologiczne cięcia i gięcia

Doświadczeni inżynierowie

Zaawansowane oprogramowanie

Szybkie terminy realizacji

Nasze realizacje

Nasze centrum usługowe świadczy usługi dla wielu branż, charakteryzuje nas duża dbałość o jakość detali oraz szybkość realizacji. Dostarczamy gotowy produkt własnym transportem.

 • Maszynowa
 • Budowlana
 • Konstrukcji stalowych
 • Reklamowa
 • Meblowa
 • Petrochemiczna
 • Rolnicza

Gięcie metalu - wszechstronność w INTECHSTAL

W INTECHSTAL posiadamy doświadczenie w gięciu różnych materiałów, w tym stali, aluminium, mosiądzu i miedzi. Nasze usługi gięcia CNC obejmują zarówno cienkie, jak i grubościenne materiały, zapewniając wysoką jakość i precyzję. Gięcie stali nierdzewnej i innych metali wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów, gwarantując profesjonalizm i estetykę produktów.

Usługi gięcia blach na zamówienie

Nasze zaawansowane prasy krawędziowe umożliwiają gięcie blachy na wymiar, spełniając wymogi klientów. Oferujemy gięcie blach grubych oraz cienkich, dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Dzięki elastyczności w zakresie grubości blachy, jesteśmy w stanie realizować zlecenia gięcia blachy o grubości od 2mm do 12mm.

Gięcie CNC - Technologia dla precyzyjnych zleceń

Technologia gięcia CNC w INTECHSTAL zapewnia wyjątkową precyzję i powtarzalność, co jest kluczowe przy produkcji elementów według oczekiwań klientów. Nasze usługi gięcia krawędziowego pozwalają na dokładne formowanie blach w różnych kształtach i rozmiarach, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających projektów.

Opinie

Opinie

Nasi Klienci

 • Client 01
 • Client 02
 • Client 03
 • Client 04
 • Client 05
 • Client 06